ویلچر ارتوپدی اطفال 980AC

  • جنس بدنه: فلزی رنگی
  • وزن محصول: 20
  • وزن قابل تحمل: 80
  • نوع شاسی: لوله ای
  • زیر دستی: متحرک
  • زیر پایی: متحرک
  • چرخ جلو: توپر
  • چرخ عقب: بادی

گارانتی : ماهور

نا مشخص

* فوت رست قابل تنظیم
* برانکاردی
* بک رست قابل تنظیم
* پشتی شکننده
* دارای تاییدیه استاندارد ایران CE/FDA/TUV

هدف از تجویز ویلچر:
۱) به حداکثر رساندن تحرک فرد بطور مستقل
۲) پیشگیری یا به حداقل رساندن بد فرمی ها یا آسیبهای مختلف در اندامها مثل زخم بستر، خم شدن مفاصل، بد شکلی مفاصل
۳) به حداکثر رساندن عملکرد فرد
۴) بهبود تصور فرد از بدن خودش
۵) به حداقل رساندن هزینه و مشکلات نگهداری ویلچر
خرید یک ویلچر مناسب برای افرادی که مبتلا به ضایعات نخاعی و یا اختلالات حرکتی می باشند، بسیار حائز اهمیت می باشد. یک ویلچر مناسب به بهبود جسمی و روحی فرد در دوره درمانی کمک بسزایی کرده و همچنین در بالا بردن سطح تحرک مستقل فرد، کاهش آسیب به اندام ها، بهبود سطح زندگی و رضایت شخصی فرد بسیار موثر است. به طور کلی می توان گفت که در نظر گرفتن نکاتی مانند سطح آسیب دیده ،سن، مدل ظاهری بدن، دامنه حرکت و قوای جسمانی، مواقع استفاده از ویلچر(برنامه روزانه فرد)و شرایط محل زندگی، کار و یا تحصیل فرد در انتخاب ویلچر مناسب کمک کننده می باشد.
ویلچرهای ساده مد اسکای ویلچرهایی هستند که از جریان برق برای حرکت دادن آن ها استفاده نمی شود و بیمار به کمک چرخ های بزرگ عقب ویلچر خود را جا به جا می کند. ویلچرهای معمولی دارای حداقل امکانات مثل زیر دستی زیرپایی و ترمز می باشند.ویلچر ساده به دو دسته تقسیم می شود: ویلچر ارتوپدی و ویلچر استاندارد. ویلچری که دارای زیرپایی و زیر دستی متحرک باشند در این صورت به آن ها ویلچر ارتوپدی می گویند و اگر دارای زیر دستی و زیر پایی ثابت باشند در این صورت هم به آن ها ویلچر استاندارد می گویند.
صندلی های چرخدار ساده بر روی چرخ های عقب دارای ترمز هستند و برخی نیز قابلیت قفل کردن چرخ ها را دارند. این ویلچرها معمولا برای افرادی استفاده می شود که خودشان توانایی حرکت دادن ویلچر خود را دارند و می توانند به راحتی با کمک دستان خود و هندریم های چرخ عقب کار هدایت صندلی چرخدار خود را انجام دهند.
ویلچر اطفال مد اسکای مدل 980AC یک ویلچر ساده از جنس فلزی و ارتوپدی است. این ویلچر برانکاردی و چرخ عقب آن بادی و چرخ جلو آن توپر است. دارای شاسی لوله ای و زیر پایی و زیردستی آن متحرک است. این ویلچر دارای پشتی شکننده نیز می باشد.


مشخصات فنی:
جنس بدنه فلزی رنگی
وزن قابل تحمل 80
زیر دستی متحرک
زیر پایی متحرک
مشخصات عمومی:
وزن محصول 20
ابعاد با کارتن 87*33*73
نوع شاسی لوله ای
چرخ جلو توپر
چرخ عقب بادی
کفی دوبل برزنتی
پشتی دوبل برزنتی
عرض محصول در حالت باز 51
عرض محصول در حالت بسته 31
عرض تکیه گاه 35
قطر چرخ عقب 56
قطر چرخ جلو 15
ارتفاع محصول 81
طول محصول 110
طول پشتی 41
طول کفی 36
محصولات مرتبط